Regulace topení

Topení pro malé a střední objekty

Pro úsporné a spolehlivě regulované vytápění menších objektů postačí jednoduché topení se základní regulací. V tomto případě se topný systém skládá ze dvou nezávislých okruhů, ovládaných řídící jednotkou. Ta následně pomocí dvou bezdrátových termostatů ovládá dvě nezávislá relé pro topné okruhy, které spíná podle potřeby. Ke každému relé je možné připojit až osm termostatů, z nichž každý může dát povel k zapnutí topení. Připojit lze také dva magnetické detektory, které vypnou topení po dobu, kdy jsou otevřena okna nebo dveře a omezí tak tepelné ztráty na minimum. Tento systém je vhodný především pro byty a rekreační objekty.

Regulace topení pro větší objekty

Velmi úsporným a efektivním systémem pro regulované vytápění je zónová regulace, která umožňuje vytápět pouze ty místnosti, v nichž zatopit opravdu potřebujeme. Vhodným nastavením ovládacích prvků tak snadno zvolíme vytápěné zóny a požadovanou teplotu, díky dotykovému displeji je ovládání snadné a intuitivní. Zvolené hodnoty můžeme pochopitelně i kdykoli v průběhu dne změnit, teplota tedy bude na požadované úrovni a současně se sníží náklady na vytápění. Systém je sestaven tak, aby byl použitelný celoročně, může využívat bezdrátovou i kabelovou komunikaci mezi čidly a řídící jednotkou.

Pro všechny typy vytápění

Dobře fungující regulaci topení můžeme použít pro teplovodní systémy i pro vytápění plynové nebo elektrické. S návrhem a projektem zákazníkovi ochotně pomůžeme a následně provedeme kompletní instalaci. Používáme osvědčené komponenty od firmy Jablotron, se kterou spolupracujeme jako autorizovaný dealer k maximální spokojenosti zákazníků. Na výrobky Jablotronu i na naši práci se můžete vždy spolehnout.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.