Kamerové systémy

S dokonalým přehledem

Je to právě moderní digitální kamerový systém, který umožňuje mít dokonalý přehled o střeženém objektu či prostoru, o stavu pacientů nebo prostě jen zjistit, kdo to vlastně zvoní u dveří. Kamerové systémy nejsou nijak náročné na instalaci a pracují i za náročných podmínek, v případě potřeby je lze zkombinovat s osvětlením nebo termálním snímáním. Ke kamerovým systémů patří i stále častěji používané fotopasti. Kamerový systém umožňuje v reálném čase vyhodnocovat dění na "záběru" a o případných událostech majitele ukamžitě informovat pomocí SMS nebo emailu.

Kamerový systém přímo "na míru"

Ne vždy vyhovuje pro daný objekt dodávaný přednastavený komplet, vhodnějším řešením bývá rozvaha a vypracování projektu, který pomůže pokrýt kamerami přesně ty prostory, které je potřeba monitorovat. Vhodný projekt může ve finálním řešení také přinést značnou finanční úsporu, protože bude navržen přesně podle potřeby.

Kam se hodí kamerový systém

Tento způsob optické kontroly je primárně určen pro ostrahu vnějších prostor, které by jinak bylo nesnadné kontrolovat dostatečně často, výborně ale poslouží i pro vnitřní prostory, především u větších nebo občas opuštěných objektů. Je tedy ideálním řešením pro ostrahu vchodů a vjezdů, parkovišť, domů i zahrad, veškerých firemních prostor, skladišť, poslouží ale skvěle i pro monitorování pohybu dětí nebo nemocných osob. Často poptávanou funkcí kamerového systému je detekce vozidla na parkovacím místě. V případě 

Kamerový systém si může hodně zapamatovat

Pokud je systém kamerového sledování připojen na záznamové zařízení. Lze skokově (v případě potřeby i neustále) pořizovat záznam, který dokumentuje situaci. V případě propojení s čidly pohybu se záznam spouští pouze v případě, že dochází ke vstupu osob nebo například pohybu vozidel. Záznam lze zkopírovat pro uložení nebo ho průběžně přemazávat aktuálním.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.