Elektroinstalace

Odpovídající elektroinstalace je bezpečná, spolehlivá a vyplatí se

Nabízíme opravy, rozšíření i instalace zcela nových rozvodů, které budou bezchybně sloužit po dlouhá léta. Přizpůsobíme se požadavkům zákazníka a současně provedeme elektroinstalaci podle platných předpisů, za rozumnou cenu a v krátkém termínu. Věnujeme maximální péči malým zakázkám stejně jako těm, které jsou velkého rozsahu, za svou práci si vždy ručíme. 

Z naší nabídky si vyberete

Nabízíme kompletní silnoproudé rozvody pro celé objekty, ať se jedná o obytné budovy, průmyslové komplexy či administrativní budovy, pomůžeme i s projektem a doporučíme zákazníkovi vždy co nejvhodněji dimenzovanou rozvodnou síť. Používáme pouze vysoce kvalitní a zcela nový materiál, samozřejmostí je i zcela profesionálně odvedená práce. Podle zadaných požadavků si poradíme se vším potřebným pod základního projektu až po závěrečnou revizi rozvodů.
V naší nabídce pochopitelně nechybí ani slaboproudé rozvody pro zabezpečovací zařízení a čidla, pro rozvod internetového nebo satelitního signálu, interní počítačové sítě a podle potřeby zákazníka zvládneme i cokoli dalšího. Při instalaci zabezpečovacích systémů spolupracujeme s předním výrobcem těchto zařízení, kterým je osvědčená firma Jablotron.

Elektroinstalace pro byt, kancelář, garáž i rekreační objekt

Naší technice můžete svěřit osvětlení, komunikační systémy, vytápění i zabezpečení objektů bez obav. Všeobecně lze říci, že mnohé činnosti budou při plné nebo částečné automatizaci fungovat tak, že ušetří váš drahocenný čas, současně přinesou ekonomické úspory a zbaví vás veškerých starostí. Díky zálohovacímu systému neohrozí systém ani případný výpadek proudu.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.